Зона 51 відбирає пілота для урядових завдань.

Зона 51 часто стає об’єктом для міркувань про інопланетного життя і НЛО. Тепер секретна база оголосила про те, що в них відкрита посаду для пілота, який буде виконувати таємну роботу.


Єдина авіакомпанія, якій дозволені польоти близько Зони 51, шукає співробітника, якому доведеться пройти жорсткий відбір. Кандидат повинен бути офіцером і висококласним пілотом, який буде літати по надсекретних завдань. При цьому управляти йому належить білим літаком з червоною смугою, інших розпізнавальних знаків на ньому немає, а тим більше не написано назву авіакомпанії.

Існування самої бази спростовується урядом США, але, мабуть, відбирати працівників на «неіснуючу» роботу необхідно. Для деяких це може стати нагодою заявити про те, що вони працюють в Зоні 51, яка для багатьох є символом прибульців не менше, ніж літаюча тарілка. При цьому відомо, що кандидати повинні бути готові виконувати завдання урядового значення. Крім цього, працівникові доведеться переїхати жити в Лас-Вегас, щоб бути ближче до своєї роботи.

   
Новини за день в світі

Заставна інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *