Палій з Каліфорнії розповів про змову педофілів, контролюючих світ

Минулого тижня 51-річного Форреста Кларка затримали за підозрою у підпалі більше 7 000 гектарів лісу.


51-річний палій з Каліфорнії розповів про змову педофілів, контролюючих світ. Заарештований Форрест Кларк і раніше був помічений у форсуванні у соціальних мережах конспиралогических теорій, але ніхто не очікував, що манія переслідування американця зайде настільки далеко.

В даний час поліція штату Каліфорнія вважає, що Кларк навмисне розвів в лісі округів Оріндж і Ріверсайд так званий «священний вогонь», що знищила понад 72 квадратних кілометрів лісу (понад 72 млн квадратних метрів) і близько десятка будинків. Кларка звинувачують у створенні трьох джерел займання, з-за яких під загрозою опинилися життя людей, а також йому інкримінують опір при затриманні поліцією.

Прокурор не повідомив причину здійснюються підпалів, але сторінка палія у соцмережі явний доказ того, що чоловік був серйозно одержимий теорією глобального антиурядової змови. На своїй сторінці Кларк закликав «повісити Тата-педофіла», очевидно, маючи на увазі Папу Римського. Також вішати чоловік закликав і будь-якого іншого людини, звинуваченого в педофілії. Крім того, палій виявився прихильником теорії змови під назвою QAnon. Відповідно до даної теорії, президент США Дональд Трамп очолює групу впливових людей, які використовують дітей як секс-рабів і керівні торгівлею дітьми.

Багато прихильники цієї теорії мешкали на 4chan і 8chan, публікуючи обвинувальні статті проти політиків. У липні в Арізоні вже був заарештований озброєний чоловік у броньованому автомобілі, який стверджував, що знайшов «дитячий секс-табір». Підозрювати Кларка в підпалі почали за розсилаються їм листів з погрозами. Коли поліція прийшла поговорити з ним про це, він зустрів правоохоронців абсолютно голим, але з величезним золотим медальйоном на грудях.

   
Новини за день в світі

Заставна інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *