В американському mcdonald’s більше ста осіб отримали серйозне отруєння

Розслідування з цього приводу вже розпочато в штатах Айова та Іллінойс. Попередній діагноз, поставлений тим, хто поступив у лікарню – циклоспороз.


 

Відзначається також, що джерелом зараження всіх цих людей була мережа швидкого харчування mcdonald’s. Більш ніж сто осіб отримали там серйозне отруєння.

Дані місцевої влади вказують на те, що 90 осіб заразилися в Іллінойсі, починаючи з середини травня, 15 – в сусідній штаті Айова. В результаті попереднього розслідування вдалося встановити зв’язок з вживанням в їжу салатів, які були приготовані mcdonald’s. Представники мережі вже активно співпрацюють з медиками, щоб встановити першопричину отруєння людей.

В останні роки в Сполучених Штатах все частіше спостерігаються випадки зараження циклоспорозом. Зокрема, це відбувається після вживання в їжу деяких видів овочів, серед яких малина.

В якості збудника циклоспороза виступають найпростіші паразити. Симптоми, як правило, проявляються через тиждень після зараження. У їх число можуть входити також діарея, відсутність апетиту, температура, слабкість, нудота.

   
Новини за день в світі

Заставна інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *