Китобої-браконьєри вперше за півстоліття позбавили життя синього кита

На життя 33-метрового тварини, що знаходиться на межі зникнення, спокусилися працівники ісландської китобійної компанії Крістьяна Лофтссона.


 

Фотографії синього кита, якого умертвили китобої-браконьєри, опублікували зоозахисники. Величезна туша вбитого ссавця була прив’язана до судна, а вбивці ще й потішалися над мертвим гігантом, сідаючи на нього і роблячи пам’ятне селфи.

У минулому столітті синіх китів практично всіх винищили. Зараз налічується не більше 25 тисяч особин. У всіх країнах, крім Ісландії китобійний промисел знаходиться під суворою забороною, але навіть в Ісландії заборонено позбавляти життя представників самої нечисленної групи мешканців морської фауни – синіх китів. Вперше за півстоліття ця заборона був порушений і браконьєри позбавили життя синього кита.

За останні три тижні китобої Лофтссона вбили 22 китів. Синього кита розчленували і шматки його туші змішали з іншою здобиччю, щоб його було неможливо виявити представникам перевіряючих служб. Відзначається, ч то китове м’ясо, швидше за все, буде продано в Японії, а тамтешні гурмани будуть їсти його в дорогих ресторанах.

   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *