Британка сходила в туалет і розродилася двійнею

Мешканка графства Стаффордшир Бет Бемфорд не думала, що тривіальний нічний похід в туалет обернеться такою подією. Вагітній себе вона не відчувала, менструації, за її словами, були регулярними, а до лікарів зверталося лише з причини легкого нездужання.


Лікарі все списували на вірусну інфекцію і їх не дивував великий живіт Бет. Сама ж вона стверджувала, що «просто товста». Коли жінка почала народжувати, то відчула шок. Британка стала кликати на допомогу чоловіка, але той не чув її. Зателефонувавши в екстрену службу, Бемфорд було сповіщено, що «швидка» в дорозі і стала отримувати інструкції щодо своїх подальших дій. Після того, як вона народила дівчинку, їй порадили продовжити потуги, щоб вийшла плацента. Але замість плаценти з’явилася ще одна дитина, теж дівчинка. Розродилася двійнею, Бет продовжувала перебувати на лінії телефону порятунку.

Працівники екстрених служб розповіли, як їй привести в почуття новонароджених і дочекатися бригади лікарів. Медики були сильно здивовані, що породілля не знала про свою вагітність і не повірили їй. Адже у жінки вже були дві доньки двох і трьох років. Також лікарів здивувало, що чоловік новоспеченої багатодітній матері в момент пологів міцно спав і не чув крики жінки про допомогу.

   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *