Ресторан, який вщент згорів на Буковині, належить мерові райцентру (відео)

Ресторан “Мисливський рай”, який сьогодні удосвіта був ущент зруйнований у масштабній пожежі в місті Заставна Чернівецької області, належить міському голові Василю Радишу.

Посадовець розглядає версію підпалу закладу і закликав жителів Заставни допомогти розшукати зловмисників, які можуть бути причетними до цього злочину.

“Дякую вам за ті, що прийшли і проголосували на виборах. Але на даний момент залишилася така неприємна ситуація. Добре, що немає ніяких жертв, що не потерпіли сусідські будинки. А все решта – буде здоров’я, буде все добре”, – сказавши Радиш.

“Звертаюсь до всіх людей: може хто бачив сьогодні чи вчора підозрілих людей? Може хтось на заправках заправляв каністри, пляшки з бензином чи соляркою? Може хтось їхав вранці – десь о четвертій годині… Я до всіх-всіх звертаюся. Будь ласка – якщо хтось має якусь інформацію, надайте її”, – додав міський голова.

“А тім, хто це зробив, можу сказати – я не боюся вас. Мене цим не візьмете. А те, що я робив у місті – я буду робити ще в тричі сильніше. Повірте мені – вас знайдуть. Я кожного дня буду до вас наближатись все ближче і ближче”, – додав Василь Радиш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *