Нові імена Кіцманської музичної школи ім. Ст. Івасюка

 

Щорічний обласний відбірковий тур огляду-конкурсу Всеукраїнської
мистецької програми «Нові імена» проводиться управлінням культури
обласної державної адміністрації, міської ради та обласним відділенням
українського фонду культури, а організатором є методичний кабінет центру
культури Буковини. Програма спрямована на виявлення, підтримку юних та
молодих талантів у всіх видах мистецтва.І вісь у цьому році від Кіцманської музичної школи ім. Ст. Івасюка кращою на конкурсі був виступ нашої випускниці – вокалістки Юлії Ліски, яка навчається в класі викладача Світлани Іванівни Колосовської. Програма, з якою виступала Юлія, містила в собі досить складні твори з опер та класичного вокального мистецтва.
4 травня в обласній філармонії відбувся заключний тур мистецької програми «Нові імена». Обдаровані юні музиканти продемонстрували високий професійний рівень виконання музичних творів. Кожен з учасників отримав цінний подарунок та грамоту обласної державної адміністрації. Приємно, що серед нагороджених за високу професійну майстерність булі Юлія Ліска, учениця 6-го класу, по класу вокалу (викладач С. І.Колосовська, концертмейстер О. І.Ладичко).
Юлія не тільки любити співати, вона ще є і неодноразовим переможцем обласних конкурсів гри на бандурі. В цьому році вона має обрати свою майбутню професію і, однозначно, професія буде пов’язана з музикою – вокалістки або бандуристки. Хай її музична стежина буде щасливою та успішною.
Ірина МІГІРЮК,
директор Кіцманської музичної школи.

   
© Джерело: Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *