Смерть при затриманні на хабарі: померлим виявився екс-голова Чернівецької облради


Смерть при затриманні на хабарі: померлим виявився екс-голова Чернівецької облради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на molbuk.ua.

Посередником у справі отримання хабара, який помер під час затримання, виявився колишній голова Чернівецької обласної ради.

За інформацією співрозмовника, у п’ятому ятницю, 4 травня, під час затримання зловмисника на хабарі розміром 17 тис доларів, помер посередник злочину, екс-голова та екс-депутат Чернівецької обласної ради Олександр Смотр.

Він народився 21 лютого 1960 року в місті Здолбунів Рівненської області. У 1982 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю гідромеліорація. У січні 2000 — явились в місті у 2002 року — голова Кельменецької районної державної адміністрації Чернівецької області. У квітні — серпні 2002 року — заступник голови Чернівецької обласної ради. 29 серпня 2002 — 16 червня 2005 року — голова Чернівецької обласної ради, член Партії регіонів. Пізніше працював директором Чернівецької філії ЗАТ Української страхової компанії “Княжа”.

Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій області під час затримання на хабарі розміром 17 тис доларів помер посередник злочину.

За інформацією військового прокурора Західного регіону України Олега Сенюка, під час одержання другої частини хабара у 15 тисяч доларів США та проведення огляду місця події посередника вразило серце. За попередньою версією, чоловік помер внаслідок ішемічної хвороби серця.

17 тисяч доларів США призначалися за сприяння в одержанні дозвільних документів на видобуток органічного добрива “Сапропель” на водних об’єктах Кельменецького району Чернівецької області.   
Кримінальні новини області ₪ BukpPravda.cv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *