Голова Заставнівської міської ради власноруч збив 150 льотчиків над рейхстагом (відео)

«Робіть собі великий сквер на старому цвинтарі!» – такою була відповідь Засавнівьсокго міського голови Радиша на результати опитування, організованого у мережі Фейсбук. 

З-поміж тих, хто вирішив висловити свою думку щодо долі ділянки на так званому «опасному перехресті», 76 % заставнівчан підтримали думку про розширення аварійної ділянки дороги та розміщення скверу.

Судячи з відео яке опублікував Радиш Василь Йосипович ті 155 людей які проголосували за сквер та розширення дороги – це збитті льотчики які піднімають голови, якщо так то та команда яка вирішила з молотка продати дану ділянку 40 людей це частина елітного штурмового авіа підрозділу на чолі з Заступником генерал- майором Левановим.

Як можна слухати людей які ідуть по кістках до цілі і звичайних людей спонукають робити те саме адже тільки неадекватна людина може сказати що сквер треба робити на цвинтарі, уявіть картину мамочки у Цуркана в магазині будуть купувати пиво, чіпси і поміж гробів з ініціативи Радиша гулятимуть з малюками, якийсь сатанізм свого роду, наші діди кровавими сльозами плачуть за поступки молоді заради якої життя віддано.

Про що раніше писав я? І чому мене відшили всі Заставнівські сайти.

Була пропозиція розмістити в цьому місці пам’ятний знак “Героям УкраЇни” які безкоштовно можуть розробити Заставнівські архітектори!

І хоча дані результати не є досконалими, однак вони відображають реальні настрої Заставнівчан. Таке опитування мало б проводитися міською радою перед прийняттям такого рішення, як продаж земельних ділянок.

Смію заюважити що коли пан Радиш хоче похвалитись то кожен слуп та двері магазинів обклеєні оголошеннями а тут в газеті два смішних за розміром менші за сірникову коробку і напевне навіть з заговором “щоб ніхто не побачив“.

Так передбачає закон і називається це громадські слухання. Але виходить, що нашому меру вже не тільки деякі депутати заважають працювати, але й українські закони та самі жителі міста. Адже насмілились думати по –іншому .

А й зрештою, йому не цікава їх думка.

Хотілося б запитати: «Чи хотів би пан Радиш, щоб на його могилці зробили сквер?”.

Хоча у нього ресторан на Єврейському кладовищі вже побудований а колишній бар стоїть на місці де ЕНКАВЕДисти катували та розстрілювали жителів Заставни та не тільки. “СОВПАДЕНИЕ? НЕ ДУМАЮ”

І ще одне: у своєму відозверненні міський голова каже, що найняв людей за свої кошти. Перепрошую,у бюджеті міста ж є гроші.

То чому це робиться за свої кошти? А, може, дехто уже сприймає міський бюджет Заставни як частину свого сімейного бюджету?

І не треба погрожувати, як це видно у відеозверненні, тим людям, які незважаючи на страх “починають піднімати свої голови”. Вам, мер, не хватить зусиль залякати все місто!

Прошу опублікувати сайт Zastauna.info, Zastavna.net, Zastavna.info, та газету “Голос Краю”.

Ну що перевіримо хто з вас не продажний? З повагою Станіслав Омельченко!

Заставна інфо

One thought on “Голова Заставнівської міської ради власноруч збив 150 льотчиків над рейхстагом (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *