Туреччина відкликала солдатів з навчань НАТО із-за скандалу з фото ворогів

Влада Туреччини відкликали 40 військових навчань з НАТО в Норвегії. Таке рішення було прийнято у зв’язку з зарахуванням Ердогана і Ататюрка до списку «супротивників».


 

Про це поінформували закордонні ЗМІ. Як стало відомо, під час навчань НАТО в Норвегії організація надала стенд з переліком і фотографіями ворогів альянсу. Серед них виявився і нинішній президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, і Мустафа Кемаль Ататюрк, який є засновником сучасної Турецької держави. У зв’язку з цим глава країни велів Генштабу ЗС Туреччини негайно відкликати військовослужбовців з Норвегії.

Loading...

Дане рішення Ердоган пояснив особисто, виступаючи в Анкарі перед лідерами регіональних відділень правлячої партії. Глава Туреччини зазначив, що це не перший інцидент подібного роду, і таке трапляється в різних країнах. Що саме мав на увазі президент, невідомо.

Загрузка…

Сьогодні, 17 листопада, Ердоган також звинуватив США в тому, що вони фінансують терористичну організацію «Ісламська держава*». Він зазначив, що Америка веде себе не як союзник.

* – Діяльність організації заборонена на території Російської Федерації рішенням Верховного суду   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *