Незвичайних 27-сантиметрових паразитів знайшли в животі північнокорейського перебіжчика

До Південної Кореї з КНДР проник перебіжчик. Місцеві лікарі виявили в його животі незвичайних паразитів.


 

Незвичайний інцидент стався ще в понеділок, 13 листопада. Через демілітаризовану зону на кордоні в Південну Корею проник північнокорейський перебіжчик. Прикордонники відкрили вогонь, в результаті чоловік отримав шість поранень. Після цього солдатів-перебіжчик був госпіталізований.

Про незвичайну знахідку південнокорейських лікарів поінформували місцеві ЗМІ. При видаленні кулі лікарі виявили в черевній порожнині перебіжчика безліч паразитів. У зв’язку з цим в госпіталі була скликана спеціальна прес-конференція. Лікарі продемонстрували хробака довгою 27 сантиметрів, якого дістали з живота північнокорейського солдата. Медик, який займається даним випадком, повідомив, що за всі 20 років його практики він ще ніколи з таким не стикався. При цьому він зазначив, що не в перший раз в животі північнокорейських перебіжчиків виявляються паразити, але до цього черв’яків таких розмірів лікар бачив тільки на картинці в підручнику.

На даний момент чоловік знаходиться в критичному стані, йому вже зробили кілька операцій. Лікарі продовжують боротися за його життя.

   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *