Китай шкодує про розбіжності в ООН щодо Сирії

Уповноважений МЗС Китаю Ген Шуан повідомив, що уряд Китаю відчуває докори з приводу розбіжностей під час засідання ООН на рахунок Сирії. На зборах обговорювалося прийняття резолюції про заборону хімічної зброї.


 

Ген Шуон поінформував, що Китай вважає необхідним розслідувати застосування хімічної зброї в Сирії. Також держава проти його використання в цілому. Політик сподівається, що ці розбіжності не вплинуть на врегулювання миру в Сирії.

Loading...

Нагадуємо, що 16 листопада на зборах РБ ООН Росії виступила з категоричною не згодою з проектом США про продовження резолюції про заборону хімічної зброї. Під час голосування представники Китаю утрималися. На цьому засіданні Болівія представила альтернативу, яку підтримала Росія. Після обговорення проекту США РБ ООН відмовилася від голосування за російської резолюції.

Загрузка…

Керівник Мзс Сергій Лавров повідомив, що своєю відмовою від проекту Болівії США і ООН довели, що не хочуть об’єктивно розбиратися у випадках використання хімічної зброї в Сирії. У Москві повідомили, що американська резолюція показує не професіоналізм і поверховість американських політиків.

   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *