Держдеп повідомив, в яких місцях відбудуться теракти в Європі в майбутньому

Державний департамент США випустив попередження для громадян країни, які планують поїхати на новорічні канікули країни Європи, пояснюючи, що в певних місцях може існувати загроза для терактів. З документом можна ознайомитися на офіційному порталі відомства.


 

Так, в матеріалах документа сказано, що екстремісти все так само зосереджуються на об’єктах туризму, транспортних вузлах, ринках, торгових центрах, а також місцевих органах влади. Крім того чого, розважальні, культурні та освітні установи поряд із закладами аеропортів та інших уразливих місць продовжують залишатися ключовими цілями для майбутніх атак.

Як зазначили у відомстві, особи, що займаються терористичною діяльністю, практикують різні методи нападу: застосування вогнепальної і холодної зброї до вибухових пристроїв.

27 вересня керівник Національного контртерористичного центру США Ніколас Расмуссен поінформував, що літаки і аеропорти вважаються основною мішенню терористів з забороненої на території Росії угруповання «Ісламська держава»*.

* – Діяльність організації заборонена на території Російської Федерації рішенням Верховного суду   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *