Біля берегів Аргентини шукають переставшую виходити на зв’язок бойову підводний човен

Біля берегів Аргентини шукають переставшую виходити на зв’язок підводний човен. Інформацію про це повідомляють ЗМІ Буенос-Айреса з посиланням на слова керівництва ВМС країни. Підводний човен «Сан Хуан» перестала реагувати на сигнали, що надходять. На її борту знаходяться 44 людини.

Loading...


 

Фахівці ВМС Аргентини неодноразово намагалися відновити зв’язок з кораблем, але їх зусилля залишаються марними. На пошуки зниклої підводного човна вирушили військові морські і повітряні судна. Вони сконцентрувалися в тому місці, де в останній раз вдалося вийти на зв’язок із зниклим кораблем. Інформація про інцидент з’явилася в соціальних мережах. Користувачі активно коментують публікацію і висловлюють надію на те, що підводний човен вдасться знайти, а люди, які перебувають там залишаться неушкодженими.

Загрузка…

Деякі з юзерів закликали на допомогу Вищі сили, щоб вони допомогли людям вижити. Багато жителів Аргентини моляться і сподіваються на вдале завершення пошуків. Поки кораблям і літакам ВМС не вдалося зафіксувати підводний човен, пошуки тривають.

   
Новини за день в світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *