На Буковині п’ять команд рятувальників гасили пожежу в Буденці


На Буковині п’ять команд рятувальників гасили пожежу в Буденці

5 команд рятувальників гасили пожежу в селі Буденець на Буковині.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Loading...

2 листопада 2017 року в с. Буденець Сторожинецького району виникла пожежа в господарській будівлі внаслідок короткого замкнення електромережі. Швидкому розповсюдженню вогню сприяло сіно, що зберігалося на горищі будівлі.

Для ліквідації пожежі на місце події було направлено черговий караул рятувальників державної пожежно-рятувальної частини № 12 м. Сторожинець та чотири місцеві пожежні команди сіл Давидівка, Банилів-Підгірний, Чудей та Верхні Петрівці.

Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу у тих межах, у яких вони її застали на момент прибуття, та врятувати від вогню житловий будинок і гараж. В результаті пожежі вогнем пошкоджено покрівлю господарської будівлі.

Також внаслідок короткого замкнення електромережі виникла пожежа у господарській будівлі у с. Малий Дихтинець Путильського району. Пожежу було ліквідовано рятувальниками державної пожежно-рятувальної частини № 6 смт. Путила.

Рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Герца ліквідували пожежу в господарській будівлі в с. Хряцька Герцаївського району, що виникла внаслідок необережного поводження з вогнем.   

Загрузка…

Кримінальні новини області ₪ BukpPravda.cv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *