Відео – Зустріч в Заставні з Василем Шендеровським: “Від серця славлю сіяча в науці”


 

 

Мабуть невипадково напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, 75-ї річниці УПА, Дня захисника України в славному місті Заставна відбулась цікава зустріч з талановитим земляком – Василем Андрійовичем Шендеровським, якому доленька простелила шлях у світ науки, духовності, культури.

Loading...

Не будемо перераховувати перелік досягнення нашого славного земляка, основне заняття якого – наукова робота, громадська та видавнича діяльність, клопоти керівника, численні поїздкі на засідання вчених рад, наукові конференції, лекції, виступи по телебаченню, радіо, в студентських аудиторіях та багато-багато іншого.

Зауважимо наступне: Василь Андрійович особисто презентував для своїх земляків нове видання – 4 тому «Нехай не гасне світ науки», а також плакати «Трагічні скрижалі українських вчених», що вмістились на 22 банерах, вся зустріч супроводжувалась і відео презентацією.

Загрузка…

Цікаво та не вимушено пан Василь вів розмову, наголошуючи на тому, що український народ – найталановитіший, треба тільки розвивати свій талант, вивчати та досліджувати свою історію, мову, культуру і працювати, працювати – бо тільки праця возвеличує людину.

Всім було цікаво слухати таку людину, тому й час сплив непомітно.

Привітати нашого дорогого гостя прийшли і керівники району – І заступник голови Заставнівської РДА В. М. Молдован, керуючий справами Заставнівської районної ради Л. П. Гольцов, який вручив Подяку за підписом голови ради.

А від міської ради вручили Диплом «Почесний житель міста Заставна» за підписом голови В. Ї. Радиша.

Приємно було бачіті в залі наших духовних наставників – отця Віталія Мензака і почесну голову Союзу українок Олександрові Попелюк, освітян району і бібліотечних працівників, громадськість та батьківщину Шендеровських.

В кінці зустрічі всі бажаючі мали змогу придбати книги Ст. Шендеровського, взяти автограф та зробити фото світлини на пам’ять.

Є люди про яких можна сказати, що смороду мают Боже помазання.

Велика вдача бути поряд із ними та навчатись у них.

Саме такою людиною і є наш земляк Ст. А. Шендеровський, в чому кожен присутній зміг переконатись особисто.

Зустріч організувала і провела Л. Стасюк, директор Заставнівської ЦБС.

Аналогічна зустріч із В. А. Шендеровським відбудеться 13 жовтня 2017 року в приміщенні ЧОУНБ ім. М. Івасюка м. Чернівці.

   
Новини Заставна сьогодні
Джерело: http://zastavna.net/news/misto/1000-video-zustrichv-v-zastavni-z-vasylem-shenderovskym-vid-sertsia-slavliu-siiacha-v-nautsi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *