МІСТО ЗАСТАВНА ПЕРЕТВОРИЛОСЯ НА ПСИХЛІКАРНЮ?

Заставна

Пишу, бо розумію що, той ідіотизм, який твориться зараз у місті – це дорога в нікуди.Питання ОТГ , яке б мала стати поштовхом до розвитку громади міста Заставна, може перетворитися на гальмо цього ж розвитку.

Невеличка група людей, які ніколи не товаришували, іноді навіть гризлися (пам’ятаю, як Василь Йосипович неодноразово згадував пані Людмилу незлим тихим словом за якість харчування, Орися Миколаївна навіть пробувала робити революцію у цій сфері в садочках два роки назад.

Loading...

За спиною іншої жінки, яку щедро обдаровував перуками, голова нецензурно висловлювався про її особисте життя…..). Та все це було в минулому. Страх втратити реальну владу та доступ до корита об’єднав їх всіх. Вони вирішили зробити псевдодецентралізацію (догодивши заодно Максиму – народному депутату).

Загрузка…

Формат «Заставна-Вербівці-М.Кучурів» для ОТГ обрали неспроста. Чому саме таке поєднання населених пунктів? Дуже просто! По-перше, Вербівці – маленьке село, кількість його жителів не може сильно переламати волевиявлення підкуплених в Заставні за рибу. По-друге, з Вербівців родом Леваніна Марина – мама Руслана (заступника мера). Лілю Орестівну вже раз, ймовірно, протягнули у депутати по відпрацьованій ще за часів балотування Артема Семенюка схемі. Зробили раз, зроблять ще раз?
Страх! Чим по-іншому можна пояснити небажання міського голови бачити ширше ОТГ . Чому у цей формат не були включені Боянчук, Веренчанка (яка вже навіть має рішення сесії про бажання об’єднатися із Заставною), при умові, що Василь Йосипович був присутнім на тих зборах?

Згідно Закону на обговорення питання добровільного об’єднання дається 30 днів. Міським головою неспроста був вибраний початок вересня для початку цього процесу, коли всі люди займають сільськогосподарськими роботами. Як виявилося згодом на сесії, депутати мали такі громадські слухання попроводити на округах. З одним маленьким але, тим депутатам теж не пояснили чітко , аргументовано: чому тільки так треба об’єднуватися, а по-іншому не можна!

24 вересня 2017 року було проведено громадські слухання, на яких і експерти, і чимало виступаючих говорили, що потрібно ще провести кілька таких заходів. Звучали різні думки щодо формату об’єднання. Зігнанні в зал «свої» кричали, щоб вже все завершувалося, бо їм треба голосувати і йти додому. Їм все зрозуміло. Мала місце надія, що на наступну неділю знову зберемося і обговоримо дану тему.

Однак у понеділок було вирішено міським головою проводити позачергову сесію. Правда, місце її проведення змінювалося. Спочатку (у понеділок) ми кликали депутатів у Будинок школяра на сесію, у вівторок довелося перетелефоновувати всім і запрошувати у Заставнівський районний кінотеатр. Тільки побувавши на сесії, зрозумів чому саме так, а – не інакше. Зал кінотеатру – менший, відповідно картинка для відеокамер щодо масовості присутніх – краща.

Сесію проводили в 18 годині вечора. Здивуєтеся чому так пізно? Для того, щоб можна було зігнати всіх, хто залежний від міського голови і не закидали, що в робочий час. Інакше зал був би порожнім!

Судіть самі. На сесії було присутніми 60-70 людей, що складає орієнтовно 1 % від загальної кількості населення міста, наділеного правом голосу у місті Заставні. Вони себе гонорово називали «громада міста»! Хто ж в тій громаді був? Всі працівники міської ради, їх батьки, родичі частини депутатів, які є «рєшалами» Василя Йосиповича („канчуки”, „євчуки”), працівники комунального підприємства міської ради «Благоустрою плюс», ще кілька кумів, кілька АТОшників (які також пов’язані родинними відносинами з уже озвученими категоріями присутніх). Можливо, у залі були присутніми 8-10 незалежних осіб (які, справді, мають власну позицію). Але у тому балагані та цирку вони мовчали.
Шляхом залякування («дитину залишу без роботи», «не дасть народний депутат кошти на перекриття закладу»…), фізичного та психологічного тиску на депутатів сесію було перетворено на балаган та фарс. Місто скотилося у прірву беззаконня та свавілля.

Присутні на сесії (в тому числі і депутати), які мали іншу думку (чим міський голова), як тільки починали озвучувати її, в залі роздавалися оплески, свист, тупіт ніг та нецензурна лайка. Кидали заклики, щоб депутати поскладали мандати, залякували їх проведенням референдуму щодо їх відкликання. Міським головою навмисне використався силовий варіант проведення сесії, адже це зручний спосіб узурпувати владу у місті та зберегти себе у ній!

На сесії повинні були розглядатися всі пропозиції, які були озвученими на громадських слуханнях. Вони просто ігнорувалися. По-іншому, ж можна лишитися трону! А як розуміти висловлене Василем Йосиповичем: „Я неготовий до великого ОТГ!”?

Ініціативу депутатів щодо іншого вигляду ОТГ було піддано гострій критиці та висміюванню. Але ж сам Василь Йосипович на зборах 24 вересня говорив, що треба і Веренчанку включити в ОТГ. Чи може цей формат не підходив сірим кардиналам – Людмилі Вікторівні та Лілі Орестівні, які бояться сільського голову з Веренчанки, як грані ?
Люди, куди ми котимося? Під образом нав’язуваного «газди», насправді, ховається вуйко, яким керують жінки! Але ніхто не розумію, що із-за інтересів вузького кола людей затоптані інтереси цілого міста і його майбутнього! Може, пора вже скинути «шори», шановні заставнівчани?

Врятувати місто можете тільки Ви. Я, як працівник ради, називати своє ім’я боюся, бо завтра не буду мати за що жити. Але донести до Вас цю інформацію мушу.

Прошу, опублікуйте цю інформацію на Вашому сайті (думка працівника Заставнівської міської ради).

Лист в редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *