Павло Воля і Ляйсан Утяшева створили стікери зі своїми портретами

Відомий гуморист Павло Воля і його дружина – заслужений майстер спорту з художньої гімнастики Ляйсан Утяшева створили стікери зі своїми портретами. Зображення з власними особами зіркова пара виклала в соціальну мережу Instagram.


 

Павло Воля і Ляйсан Утяшева славляться успішними спільними проектами. Раніше комік створив програму під назвою «Сила Волі», у якому люди можуть проявити фантазію і втілити свої найсміливіші мрії. На цьому проекті люди отримують заряд бадьорості, дивлячись ролики з уроками від Лайсан Утяшевой. Павло Воля в минулому не дуже любив займатися спортом, але його друга половинка поступово змогла прищепити їй звичку виконувати нескладні фізичні вправи і тепер він робить це регулярно.

Loading...

В якості нового спільного проекту зіркове подружжя вирішили створити стікери зі своїми портретами. Шанувальники, дізнавшись цю новину, почали бурхливо обговорювати її в соціальній мережі Instagram. Люди висували різні варіанти використання зображень Волі і Утяшевой, деякі вирізнялися дотепністю і оригінальністю. Подружжя кажуть, що художники ретельно попрацювали над їхніми портретами, намагаючись відобразити кожну дрібницю. Деякі стікери вже доступні для придбання на iTunes.

   

Загрузка…

Новости шоу бизнеса – Все о звездах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *