Філіп Кіркоров поділився планами щодо святкування 50-річчя

Філіп Кіркоров під час відвідин презентації пісні «Маргарита» молодого співака ЮрКисса розповів журналістам про плани на майбутнє та організації заходу з приводу його власного 50-річного ювілею. При цьому метр вітчизняної естради поскаржився на відсутність сну.

Loading...


 

Філіп Кіркоров виявив бажання відправитися в космос і побути в тиші повного усамітнення від суєти мирської. Це не дивно, тільки за останній місяць артист організував десять концертів, що само собою неабияк виснажило виконавця численних популярних пісень.

Кіркоров розповів, що планує проведення свого 50-річчя в Кремлівському палаці, відрізняється вражаючою місткістю. Оскільки об’єкт знаходиться на закритій території, він поспівчував гостям у зв’язку з дуже ймовірними проблемами при пронесення подарунків. При цьому знаменитість зазначила, що готова прийняти з вдячністю що завгодно, хоч літак, але тільки не одяг. Цим добром у нього весь будинок забитий.

Загрузка…

На щастя, Філіп Кіркоров був зайнятий не тільки собою. Він звернув увагу на винуватця культурного урочистості ЮрКисса, помітивши його видатні здібності і творчу натуру. Він обіцяв йому влаштувати консультацію з приводу участі в Євробаченні. Але, коли Кіркоров став розповідати про своїх неймовірно теплі стосунки з Данилом Козловським, з яким не соромно вийти ні в театр, ні в кіно, ні в казино, стало зрозуміло, що ЮрКисс ніколи не зможе зайняти місце актора.

Крім усього іншого король російської поп-сцени побіжно згадав про будівництво на території його маєтку місцевого Дісней Лэнда. Його призначення буде в тому, щоб розважати приїжджаючих гостей на безкоштовній основі.

   
Новости шоу бизнеса – Все о звездах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *